در شهر زیبای پکن علاوه بر بازدید از مراکز دیدنی و تفریحی ان بهتر است سری به بازارها و مراکز خرید بی شمار پکن بزنید.  که دارای اجناس مطابق با هر سلیقه ای می باشد .  در این مطلب به معرفی برخی از انها برای مسافران تور چینمی پردازیم . 

مرکز خرید The Malls در اورینتال پلازا

این مرکز خرید از بزرگترین مراکز تجاری آسیا می باشد که وسعت آن به 130 هزار متر می رسد.این مرکز خرید در خیابان های گلداستریست و سیلور استریت واقع شده که در قلب پکن قرار دارد. یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید برای گردشگران تور پکن می باشد. اگر تمایل دارید با مترو به این مرکز تجاری بروید باید قطار خط یک را سوار شوید و در ایستگاه Wangfujing پیاده شوید و سپس از خروجی a خارج شوید. ساعت کار این مرکز تجاری 10 صبح تا 10 شب می باشد.

[caption id="attachment_11061" align="aligncenter" width="600"]مراکز خرید پکن و شانگهای مراکز خرید پکن و شانگهای[/caption]

مرکز خرید شین کنگ

اگر برای خرید کردن محدودیت مالی ندارید و از خرید لذت می برید . این مکان بهترین مکان برای شماست. در این مرکز خرید بیش تر از 900 برند بین المللی وجود دارد . همچنین بزرگترین نمایندگی گوچی آسیا در این مرکز خرید قرار دارد. این مرکز خرید دارای رستوران ها و کافی شاپ های باکیفیتی می باشد علاوه بر بهترین برند های دنیا برند های متوسط هم در مرکز خرید Shin Kong Place وجود دارد. که با قیمت های مقرون به صرفه محصولاتشان را عرضه می کنند. ساعت کار این مرکز خرید 10 صبح تا 10 شب است.  اگر تمایل دارید که با مترو به این مرکز تجاری بروید باید قطار خط یک را سوار شوید و در ایستگاه Dawanglu از خروجی a خارج شوید.

[caption id="attachment_11063" align="aligncenter" width="600"]بهترین و معروف ترین مراکز خرید پکن بهترین و معروف ترین مراکز خرید پکن[/caption]

مرکز خرید Beijing Yintai Center

این مرکز خرید دارای مساحتی بالغ بر 350 هزار متر مربع می باشد . که از سه برج تشگیل شده و یک پدیوم این سه برج را به هم وصل می کند. که در آن رستوران ها کافی شاپ ها و فروشگاه ها قرار دارند. حدود 50 برند بین المللی در این فروشگاه نمایندگی دارند. همانند برندهای مشهوری چون جیورجیو آرمانی، دولچه و گابانا و کارتیه . همچنین علاوه بر برندهای معروف بین المللی برندهای چینی معروف نیز در این فروشگاه شعبه دارند. ساعت کار این فروشگاه از 11 صبح تا 9:30 شب می باشد. اگر تمایل دارید از طریق مترو به این مرکز خرید بروید باید خط یک مترو را سوار شوید و در ایستگاه Guomao از خروجی d خارج شوید.

[caption id="attachment_11062" align="aligncenter" width="600"]مراکز خرید پکن چین مراکز خرید پکن چین[/caption]

مر کز خرید سولانا (Solana) پکن  

این مجموعه همانند یک شهر کوچک می باشد که در جای جای آن خلاقیت به چشم می خورد همانند این است که از اروپا روی شهر پکن افتاده است. این مرکز خرید درست در مرکز شهر پکن واقع شده و بیش از 1000 برند بین المللی در این مرکز تجاری نمایندگی دارند. همچنین دارای فروشگهاه های خورده فروشی ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، و  امکانات تفریحی برای رفاه خریداران  است. اگر تمایل دارید با مترو به این مرکز خرید بروید. باید قطار خط 10 را سوار شوید و در ایستگاه Liangmahe از خروجی b خارج شوید. و پیاده خیابان Liangma Qiao را طی کنید زمانی که به دومین چراغ راهنمایی رسیدید به سمت جنوب حرکت کنید تا مرکز خرید را ببینید.

[caption id="attachment_11060" align="aligncenter" width="600"]مراکز خرید چین پکن مراکز خرید چین پکن[/caption]

مرکز خرید The Place

این مرکز خرید از یک صفحه نمایش بزرگ و دو ساختمان در اطراف صفحه نمایش تشکیل شده است. گردشگران با تماشای صفحه نمایش و ساختمان از هنرهای نمایشی، به روز ترین محصولات فناوری و نورپردازی‌های زیبا لذت می برند.  همچنین با وجود داشتن مراکز خرید عالی دارای رستوران های باکیفیتی می باشد. می توانید یک وعده غذایی عالی را در آن تجربه کنید. مرکز خرید The Place دارای کافی شاپ در فضای باز می باشد که برای استراحت بعد از خرید بسیار مناسب است. اگر تمایل دارید با مترو به این مرکز خرید بروید باید مترو خط یک را سوار شوید و در ایستگاه Yonganli از خروجی b خارج شوید . سپس به سمت شمال در خیابان Dongdaqiao حرکت کنید و بعد از رسیدن به اولین تقاطع این مرکز تجاری را می بینید.

[caption id="attachment_11058" align="aligncenter" width="600"]مراکز خرید در پکن مراکز خرید در پکن[/caption]