جزیره ی کیش که مانند مرواریدی می درخشد سالانه مسافران فراوانی را به خود جذب می کند. ایرلاین های داخلی روزانه پروازهای فراوانی را به سمت این جزیره انجام می دهند. اکثر گردشگران عموما نقشه ی کیش را به همراه دارند تا دچار سردرگمی نشوند. 


نقشه کیش
نقشه کیش


در نقشه توریستی کیش مواردی چون هتل ، رستوران ، مجموعه های تفریحی و دیدنی ، بیمارستان ، بلوارها و خیابان ها ، فرودگاه ، مراکز خرید و بازارها ، پارک ها و فضای سبز ، بندرگاه ، اسکله تفریحی و ... گنجانده شده است . شهر باستانی حریره ، پارک دلفین ها ، باغ پرندگان ، دلفیناریوم ، شهر زیرزمینی کاریز ، روستای باغو ، حمام تاریخی ، آب انبار و پارک های ساحلی میرمهنا ، سیمرغ و مرجان از جمله جاذبه های کیش می باشند .

درباره کیش

کیش جزیره ای زیبا در جنوب ایران است که با وسعتی حدود 91 کیلومتر مربع جزئی از استان هرمزگان می باشد . جزیره مسطح کیش بیضی شکل بوده و با ابعاد تقریبی 15.45 کیلومتر در 7.5 کیلومتر از آب و هوایی گرم و مرطوب برخوردار می باشد . این جزیره 40 کیلومتر محیط دارد و فاصله آن از سرزمین اصلی 18 کیلومتر می باشد . کیش اولین منطقه آزاد اقتصادی در ایران است . فرودگاه بین المللی کیش که در مرکز جزیره در ارتفاع 40-35 متری از سطح دریا ساخته شده هر روزه میزبان پروازهای داخلی متعددی از شهرهای بزرگ می باشد .


تگ ها: درباره کیش